CO? : | Ciekawostki, Ludzie

Monika Homan

Opublikowano 06-01-2013 by naczelny

 Prezentujemy pierwszą osobę z działu „Ludzie Jeleniej Góry”

 

 

 

Monika Homan

 

Jestem jeleniogórzanką,  jestem studentką trzeciego roku dziennikarstwa na jeleniogórskiej uczelni,  jestem dwudziestodwuletnią kobietą,  jestem pasjonatką fotografii.

Witam. Jestem Moniką.

Fotografuję od trzech lat. To wciąż bardzo krótko. Co fotografuję? Wszystko co „wskoczy” przed obiektyw. Najchętniej? No cóż… najwdzięczniejszym obiektem do fotografowania jest i zawsze dla mnie będzie człowiek. W tej chwili jestem na etapie odkrywania siebie. Odnajduję własny styl, własną wizję Świata. Szukam wrażeń i nowych doświadczeń. Staram się nieustannie rozwijać, żyć tak aby każdego dnia być mądrzejszą niż dnia poprzedniego. Plan na przyszłość? Jest jeden – sukces rozumiany pod pojęciem samorealizacji, spełnienia. Najważniejsze dla mnie jest, by żyć pełnią życia i wykorzystać potencjał jaki w nas wszystkich drzemie. Głęboko wierzę, że uda mi się połączyć przyjemne z pożytecznym i fotografia stanie się moim sposobem na życie.

 

 

Strona: http://foto.przestrzenkreatywna.com.pl/
kino helios jelenia góra
SCHRONISKO ODRODZENIE jelenia gora
termy jelenia goraWspierają nasze działania:

JCK
Polecamy: TAM szkolenia bhp Bacówki Karpacz Pizza Jelenia Góra Serwis Skrzyń Biegów Domki Przesieka biuro rachunkowe jelenia gora Fotografia ślubna Jelenia Góra

Archiwa