W poniedziałek i środę, z okazji Dnia Dziecka, strażnicy miejscy wzięli udział w atrakcjach zorganizowanych przez Miejskie Przedszkole nr 10 oraz Niepubliczne Przedszkole „Tuptuś”. W MP 10 dzieci miały okazję spotkać inspektora Boberka, który rozmawiał z nimi na temat bezpieczeństwa. Dodatkowo, przedszkolaki mogły korzystać z mini miasteczka ruchu drogowego, jeżdżąc na rokardach, co zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem. Natomiast w przedszkolu Tuptuś, z powodu deszczu, dzieci miały możliwość zapoznania się z fantomem i ćwiczenia resuscytacji krążeniowo-oddechowej, co okazało się wyzwaniem.

Serdeczne podziękowania kierujemy do dyrekcji, pracowników oraz dzieci za zaproszenie.

Źródło (tekst i zdjęcia):